Wie zijn wij

Dit is het team van De Wegwijzer. Gemotiveerd, enthousiast en betrokken om op professionele wijze het onderwijs te verzorgen voor alle kinderen. 

De Wegwijzer is onderverdeeld in twee afdelingen:  onderbouw: groep 1 -4 en bovenbouw: groep 5-8. De leerkrachten van een unit werken nauw samen; zij spreken lessen door en deze groepen werken regelmatig projectmatig samen. Speciaal in onze school is de afdeling ‘het jonge kind’. Dit is de leeftijdsgroep van 2- 6 jaar. De peuter- en kleutergroepen werken nauw samen om een doorgaande leerlijn vorm te geven voor het jonge kind (VVE- traject). 

Teamopstelling schooljaar 2023-2024

 

Groep 0/1 C: Dorien Sijrier (ma, di, woe, do), Natasja van den Berg (vr)
Groep 1/2 A: Kim van Niekerk (ma, di, wo), Michelle Mos (woe, do, vr)
Groep 1/2 B: Martine Hiemstra (ma, di, vr), Dory van den Bos (woe, do, vr)
Groep 3: Mirjam Elkhuizen (ma, di, do, vr), Siska van der Kaaij (woe)
Groep 4 Thu Hartman (ma, di, woe, do, vr)
Groep 5: Judith Bol (ma, di, woe), Annebel de Bruijn (woe, do, vr)
Groep 6: Steven Grabijn (ma, di, woe, do, vr), Jonna Lamers (ma, di)
Groep 7A: Christianne van Gulik (ma, di woe), Leony Guldemundt (woe, do, vr)
Groep 7: Marcel Gommers (ma, woe, do, vr)
Groep 8: Sandra Koornneef (ma, di, woe), Lysanne de Mos (do, vr)
Directie (plaatsvervangend): Martine van Daalen (ma, di, woe, do, vr)
Management en organisatie: Martine van Daalen
Interne begeleiding groep 1-3: Martine van Daalen
Interne begeleiding groep 4-8: Sandra Polak (di, woe, do)
Leraarondersteuners: Natasja van den Berg, Claire de Groot, Lisa Spruijt
Onderwijsassistent: Margret van der Houwen
Specialist leren en gedrag:  Siska van der Kaaij (ma, do)
Specialist hoogbegaafdheid: Marcel Gommers (di)
ICT-coördinator: Leony Guldemundt (ma)
Vakspecialist gym: Ralph Frederiksz, Sven de Ruiter
Conciërge: Nadine Weering (ma, di, do)
Administratie: Gerdien Verheul (ma, woe, vr)

 

Maak kennis met ons team!

Martine van Daalen

Plaatsvervangend directeur

Werkdagen: alle werkdagen

juf Martine

Intern begeleider 1-3 en schoolcoördinator

Werkdagen: alle werkdagen

juf Sandra

Intern begeleider 4-8

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Juf Dorien

Leerkracht groep 0/1 C

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Juf Natasja

Leerkracht groep 0/1 C en leraarondersteuner

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Juf Kim

Leerkracht groep 1/2 A

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Juf Michelle

Leerkracht groep 1/2 A

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Juf Martine

Leerkracht groep 1/2 B

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Juf Dory

Leerkracht groep 1/2 B en bouwcoördinator onderbouw

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Juf Mirjam

Leerkracht groep 3

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Juf Siska

Leerkracht groep 3 en specialist passend onderwijs (leren en gedrag)

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Juf Thu

Leerkracht groep 4

Werkdagen: alle werkdagen

Juf Judith

Leerkracht groep 5

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Juf Annebel

Leerkracht groep 5

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

meester Steven

Leerkracht groep 6 en bouwcoördinator bovenbouw

Werkdagen: alle werkdagen

Juf Jonna

Leerkracht groep 6

Werkdagen: maandag en dinsdag

Juf Christianne

Leerkracht groep 7A

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Juf Leony

Leerkracht groep 7A en ICT specialist

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

meester Marcel

Leerkracht groep 7B en specialist hoogbegaafdheid

Werkdagen: alle werkdagen

Juf Lysanne

Leerkracht groep7B en 8

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Juf Sandra

Leerkracht groep 8

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Juf Claire

Leraarondersteuner

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Juf Lisa

Leraarondersteuner

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Juf Margret

Onderwijsassistent

Werkdagen: maandag en donderdag

juf Nadine

Conciërge

Werkdagen: maandagochtend, dinsdagochtend, donderdagochtend

juf Gerdien

Administratief medewerker

Werkdagen: maandag, woensdag, vrijdagochtend